סדנת זיכרון לגילאי 60+

4 מפגשי ZOOM המשלבים אימון מעשי

הרשמו עכשיו לסדנה:

מכירים את המשפט
use it or lose it?
זה נכון לגבי המוח שלנו, שהוא כמו שריר. כדי לשמור על חשיבה חדה וזיכרון טוב צריך לאמן ולהתאמן. תרגול ולמידה מה משפיע ועוזר לכל אחד מאיתנו לזיכרון רלוונטי בכל גיל, ובמיוחד כאשר אנחנו מתחילים לחוש בחריקות קלות.

מפגש מס' 1 (3.3) – למה זוכרים היטב מה קרה לפני 60 שנה ולא מה שקרה שלשום? כמה סוגים של זיכרון יש? מהו זיכרון ומה משפיע על יכולת זו, וכיצד נשתמש בכך לטובתנו?

מפגש מס' 2 (10.3) – הולכים למטבח ולא זוכרים מה חיפשתם? לא זוכרים איך קוראים למי שפגשתם אתמול במסיבה? במפגש זה נכיר אסטרטגיות וטכניקות זיכרון וטיפים ליצירת סביבה תומכת זיכרון.

מפגש מס' 3 (17.3) – מה כדאי לאכול לטובת שיפור הזיכרון? סודוקו או ברידג'- מה עדיף לעשות לטובת העניין? איך נוכל לאמץ לעצמנו אורח חיים יום יומי תומך זיכרון וקוגניציה.

מפגש מס' 4 (24.3) – מהם השינויים הנורמטיביים עם העלייה בגיל? ממה ומתי לדאוג משינויים בזיכרון? מה החידושים העדכניים בעניין? 

הסדנה בהנחיית ד"ר דנה פאר | המפגשים יתקיימו בימי ד' בשעה 18:00

ההשתתפות בתשלום | מס' המקומות מוגבל | מיועד לגילאי 60+

הרשמו היום לסדנה >>

מתאים לגילאי 60+

שני מועדים לבחירתך:
פברואר/ מרץ

הנחייה
מקצועית ומנוסה

מפגשי אונליין ב-ZOOM
עם גישה נוחה וידידותית

לומדים,מתאמנים
ומשפרים את הזיכרון

אודות ידידי דמנציה

ידידי דמנציה היא תוכנית בינלאומית שמטרתה שינוי דרך הסתכלות והעלאת המודעות בקהילה בכל הקשור לדמנציה.

התוכנית מנוהלת על ידי עמותת עמדא ומשרד הבריאות במטרה להוביל לשינוי באופן ההתייחסות, ההסתכלות, הדיבור, והפעילויות בדמנציה בקהילה.כל דרך שתבחרו בה, בין אם מדובר במפגש פנים מול פנים או בשימוש בוידאו, דרך תוכנית ידידי דמנציה תוכלו ללמוד יותר על הדמנציה ועל הדרכים שבהן אפשר לסייע. החל משיחה עם חבר על דמנציה ועד ביקור אצל אדם החי עם דמנציה.כל פעולה נחשבת!

09-7939318 ♥ dementiafriends.co.il  ♥ secretary@alz-emda.org.il   

גלילה לראש העמוד